Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Jeanet Broijl
5 mei 2025 12:08


Medisch specialisten koken sterrenmenu tijdens benefiet-galadiner voor Vrienden van St Jansdal
Foto: Medisch specialisten koken sterrenmenu tijdens benefiet-galadiner voor Vrienden van St Jansdal
Foto ter illustratie | Pixabay

HARDERWIJK – Op donderdag 15 mei verruilen medisch specialisten van ziekenhuis St Jansdal hun witte jas voor een koksschort. Tijdens een exclusief benefiet-galadiner, georganiseerd door de stichting Vrienden van het St Jansdal, zetten zij zich in om geld op te halen voor projecten die bijdragen aan een ‘genezend klimaat’ binnen het ziekenhuis.

Het diner biedt bedrijven en ondernemers uit de regio een unieke gelegenheid om maatschappelijke betrokkenheid te tonen én te genieten van een avond vol culinaire klasse. Onder leiding van chef-kok Omar Dahak van restaurant Bella Ciao (Harderwijk) bereiden de artsen een gastronomisch menu dat garant staat voor kwaliteit, sfeer en verbinding. Zorgmanagers en andere collega’s van St Jansdal nemen de bediening voor hun rekening. Het galadiner vindt plaats in restaurant ’t Huus van Guus aan de Harderhaven, dat voor deze gelegenheid geheel belangeloos haar locatie beschikbaar stelt.

De opbrengst van de avond komt ten goede aan initiatieven die zorgen voor een warmere en meer helende zorgomgeving in het St Jansdal, zoals rustgevende inrichting, voorzieningen voor kinderen en extra aandacht voor patiëntenwelzijn. Wees er snel bij: het aantal plaatsen is beperkt! Aanmelden kan op vriendenvanstjansdal.nl/word-vriend/sponsordiner. Mocht u vragen of sponsoren? Mail dan naar st.vrienden.van@stjansdal.nl

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899

Oldebroek Elburg Harderwijk Nijkerk Nieuws 

sponsordiner st jansdal harderwijk 
 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie