Ga naar de inhoud

Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door RTV Nunspeet
11-06-2022 16:06


Jan en Gea halen de eindstreep bij de Ameland Challenge

Foto: Jan en Gea halen de eindstreep bij de Ameland Challenge
Missie geslaagd. Foto: Gea van Ommen

- Ze hebben het gehaald. Jan en Gea van Ommen uit Nunspeet deden mee aan de Ameland Challenge en liepen 25 kilometer voor het goede doel. Gea deed het fietsend maar dat maakt de prestatie er niet minder om. “Het was wel heel zwaar. Leuk om te doen.“

Beiden maakten onderdeel uit van een groep gehandicapte en niet-gehandicapte sporters. Zaterdagochtend vroeg is de wandeling gestart en een paar uur later was de finish in zicht.

Dit zijn de doelen waar geld voor is opgehaald: Beter2Gether, een lokale organisatie die zich bezig houdt met het samen sporten van gehandicapten en niet-gehandicapten en Stichting Gehandicaptensport.

nunspeet  voorpagina  vrmg 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: [email protected]  of bel 0525- 681899

Ameland  Nunspeet  Ommen  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loemedia, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.