Het toernooi wordt om 10:55 uur geopend, waarna om 11:00 uur de eerste wedstrijden beginnen. De opzet van het toernooi is inmiddels bekend. Er wordt in vijf poules gestreden om de finaleplaatsen. De teams bestaan uit zes veldspelers en een keeper, waarbij op een half veld wordt gespeeld. Vanaf 15:30 uur beginnen de finalewedstrijden en zal duidelijk worden wie zich de kampioen van de achttiende editie van het Sponsorvoetbaltoernooi mag noemen.
Het wedstrijdschema is te vinden via deze link.
Aansluitend aan het voetbaltoernooi is er volop gelegenheid om uit te rusten van de inspanningen. Het terras is geopend en onder de klanken van gezellige muziek is er tijd om met collega’s, relaties en vrienden bij- en na te praten. Dit jaar zorgt Café Cafetaria ’t Wissel voor de inwendige mens en aan het eind van de middag verzorgt BPM Media & Entertainment Facilities de muziek.
We hopen veel supporters te mogen verwelkomen. Naast het sportieve treffen zullen er speciaal voor de kinderen omlijstende activiteiten worden georganiseerd. Er staan meerdere speeltoestellen en er is de mogelijkheid om geschminkt te worden. Maar niet alleen voor de kinderen wordt er iets georganiseerd; voor de volwassenen is er een verloting met fraaie prijzen.
Zoals altijd staan niet alleen sportiviteit, maar ook gezelligheid centraal op deze dag. De organisatie hoopt, net als voorgaande jaren, op mooi weer en veel publiek en wenst iedereen veel succes en sportplezier toe.
💬 Tip ons!
Heb jij een tip of opmerking?
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899