Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Jeannet van Elst
9-01-2025 6:44


Bestuur Schuldhulpmaatje Oldebroek zoekt dringend hulp
Foto: Bestuur Schuldhulpmaatje Oldebroek zoekt dringend hulp
OLDEBROEK - In 2014 is de stichting SchuldHulpMaatje Oldebroek gestart met het bieden van hulp aan mensen die geldproblemen hebben. De hulp wordt geboden door coördinatoren en maatjes die jaarlijks 25 tot 30 inwoners van de gemeente Oldebroek helpen. Dit doen zij door middel van begeleiding en coaching om uit de financiële problemen te komen en te blijven.

De stichting heeft een bestuur dat zorgt dat de voorwaarden om deze hulp te kunnen bieden gewaarborgd zijn en ook blijven. In 2025 ontstaan er vacatures voor de functies van voorzitter en secretaris binnen het bestuur. Voor beide bestuursleden is de maximale zittingstermijn bereikt, maar zij hebben met enthousiasme en toewijding hun functies vervuld in de afgelopen jaren.

Stichting SchuldHulpMaatje Oldebroek vraagt  inwoners van de gemeente Oldebroek die kerkelijk betrokken zijn en eveneens een sociale blik hebben, om zich aan te melden om deze functies in te vullen.

Voel jij je aangesproken of ben je geïnteresseerd om een van deze rollen in te vullen? En om deze hulp in de gemeente Oldebroek te continueren in de komende jaren? Neem dan contract op via het emailadres Voorzitter@schuldhulpmaatjeoldebroek.nl

Oldebroek 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Oldebroek  Gemeenschap en sociale kwesties 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie