Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Carlijn Veenendaal | Jeanet Broijl | LOE Media
17-05-2026 12:24


KMD doet goede zaken in Dronten

Foto: KMD doet goede zaken in Dronten

DRONTEN - De tweede selectie dressuur werd zaterdag verreden in Dronten, leden van ponyclub Klein Maar Dapper boekten mooie resultaten!

In de gecombineerde M1/M2-DE wist Alisa van Bommel zowel de 1e als de 2e proef op haar naam te zetten met Elexa, zij scoorden 205,5 en 221,5 punten!

Zoë Boeve was onverslaanbaar in de klasse L1/L2-DE, met Klinkenberg's Coco liet zij voor haar proeven 221 en 210 punten noteren.Sophie Berkhoff reed Koetsiershoeve Total Power naar de 2e prijs met 217,5 ptn.Corabel van Bommel mocht de 3e prijs in ontvangst nemen met Kanaalhoeve's Nan, zij behaalden 210 punten.

In de klasse B-DE mocht Amy Vos tweemaal het podium op. Met Gruyters Private Dancer pakte zij de overwinning met 213 punten. En ze werd 2e met Dontatello van Milanie met 212 punten.Ella de Koning scoorde 210,5 punten met Orchid's Paloma en pakte de 4e prijs.

Foto: KMD doet goede zaken in Dronten

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie