Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Noah Quist
5 juli 2025 9:50


Speelplek Koningin Wilhelminalaan vernieuwd
Foto: Speelplek Koningin Wilhelminalaan vernieuwd
De vernieuwde speeltuin | Foto: RTV Nunspeet

NUNSPEET – De speeltuin aan de Koningin Wilhelminalaan in Nunspeet is vernieuwd. Dit is onderdeel van de vernieuwing van speelplekken in de gemeente. De gemeente vernieuwt de plekken zodat de aansluiten aan de wensen van omwonenden en gebruikers. Bewoners en geïnteresseerden worden uitgenodigd om mee te denken over vernieuwde plekken, door een enquête in te vullen.

De nieuwe speeltuin oogt rustig. Door het gebruik van natuurlijke materialen blend het in de groene omgeving. Omdat de grasmatten op vrijdag 4 juli gelegd zijn en die nog moeten hechten aan het zand, kan het nog drie tot vier weken duren tot de speeltuin open kan. Als het zomervakantie is, kan er dus lekker gespeeld worden in de nieuwe speeltuin.

Het is te herkennen dat de speelplek open is, als de hekken weggehaald zijn. In 2026 wil de gemeente nog zes speelplekken vernieuwen. Vul de online enquête in en denk mee over de toekomstige speelplekken. Tip: Klik op de speelplek waar je over wil meedenken, anders kom je niet bij de enquête. 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Nunspeet Nieuws 

nunspeet speelplek koningin wilhelminalaan enquête 
 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie