Wandelaars schrikken van schoten op klaarlichte dag in het bos

Foto: de Loermeeuw
‘T HARDE – Wandelaars die zaterdag hun hond uitlieten in het bos bij ‘t Harde zijn daar op klaarlichte dag opgeschrikt door schoten. Bij de politie kwam een melding binnen dat twee jongens rond twee uur met een geweer, mogelijk een jachtgeweer of een buks, aan het schieten waren, zo laat een woordvoerder zondag weten.
De politie geeft aan dat er niet gericht op mensen werd geschoten. Er is dan ook niemand gewond geraakt. Of het gaat om jagers durft ze niet te zeggen. “Vraag is natuurlijk: wat doen jongeren met een jachtgeweer of een buks in het bos?”, aldus de woordvoerder.
De politie heeft nog onderzoek gedaan in het bos. De twee jongens werden echter niet meer gevonden. Of er vaker dit soort meldingen binnenkomen vanuit ‘t Harde kon de woordvoerder zondagochtend niet zeggen.
Sowieso vraagt de politie dit soort zaken altijd te melden.
Bron: @deloermeeuw en media partner