Of het springkussen de lucht in zou gaan was nog even spannend, maar de regen hield uiteindelijk niet mega lang aan. Veertien huishouden, verspreid over de Lindelaan, Esdoornlaan, Dr. Schutlaan en Bosweg, verzamelden het afgelopen jaar spullen om te verkopen. “Ik verkoop woonaccessoires, kinder- en vrouwenkleding, speelgoed, kleding en mijn vriendin verkoopt zelfgemaakte sierraden”, vertelt Arianne Spaan. Zij organiseert samen met Manon verschillende activiteiten in de buurt.
Steun in moeilijke tijden
Arianne vertelt waarom ze het belangrijk vindt om naar haar buren om te kijken, “Het is belangrijk om elkaar te steunen in goede en moeilijke tijden. Dat als er iets is, we naar elkaar omkijken. Het kan heel simpel het sturen van een bosje bloemen zijn, maar elkaar helpen hoort daar ook bij.” Een buurtrommelmarkt als deze hoort daar bij, maar ze organiseren meer: “We organiseren in september een barbecue en rond Kerst een borrel”, aldus Spaan.
De buurtrommelmarkt biedt een divers aanbod. Van speelgoed, tweedehands kleding tot zelfgemaakte dingen. Ondanks de regen, spreekt Arianne van een geslaagd evenement: “De voorbereidingen zijn goed gegaan en we zijn nu blij dat het door gaat!”
💬 Tip ons!
Heb jij een tip of opmerking?
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899