Zomeravondcompetitie spannend tot het einde
NUNSPEET – Met een feestelijke prijsuitreiking bij Dutch Pub De Zaak is donderdagavond de 51ste editie van de Zomeravondcompetitie Nunspeet afgesloten. Na een bijzonder spannend en gezellig toernooi mocht Menges Schoonmaak uiteindelijk de wisselbeker in ontvangst nemen.
Dank aan gemeente, vrijwilligers en scheidsrechters
Voordat de prijzen werden uitgereikt, sprak de organisatie haar dank uit aan iedereen die het toernooi mogelijk heeft gemaakt. De gemeente Nunspeet werd bedankt voor het beschikbaar stellen van het sportveld aan de Schoolweg.
Ook de vrijwilligers die het veld speelklaar hebben gemaakt, werden in het zonnetje gezet. Een speciaal woord van dank was er voor Ben Vlieger, die ervoor zorgde dat de belijning van het veld er iedere speelavond goed bij lag.
Daarnaast bedankte de organisatie de scheidsrechters. Zij droegen bij aan het sportieve verloop van de competitie en kwamen ook in actie toen Arjen van ’t Slot geblesseerd raakte. De goede zorg en aandacht voor hem zijn volgens de organisatie niet onopgemerkt gebleven.
Gezelligheid met een duidelijke grens
De competitie werd gekenmerkt door sportiviteit, spanning en vooral veel gezelligheid. Ook was er veel publieke belangstelling langs de lijn. Op sommige avonden duurde het feest na afloop tot in de vroege uurtjes.
Dat leidde begrijpelijkerwijs tot klachten van buurtbewoners. Daarom deed de organisatie nu direct een vriendelijk, maar dringend verzoek voor volgend jaar: verlaat het sportveld uiterlijk om 23.30 uur en houd rekening met de mensen die in de omgeving wonen.
Patrick Pluim beste speler
Ook werden er individuele prijzen uitgereikt. De publieksprijs voor beste speler van het toernooi ging naar Patrick Pluim.
Joep Branse kroonde zich met acht doelpunten tot topscorer van de 51ste Zomeravondcompetitie. Tweede werd Mike de Zwaan, die met zes doelpunten ook een mooi resultaat neerzette. Ex aequo derde werden met zes doelpunten Patrick van de Dragt en Kian Nanninga.
Spanning tot de laatste wedstrijd
Sportief gezien bleef de competitie tot het allerlaatste moment spannend. Maar liefst drie teams sloten het toernooi af zonder één wedstrijd te verliezen. Daardoor moesten het aantal gelijke spelen en het doelsaldo uiteindelijk de doorslag geven.
Titelverdediger Schildersbedrijf VDB eindigde op de tweede plaats. De ploeg behaalde evenveel punten als nummer drie Dutch Pub De Zaak, maar beschikte over een beter doelsaldo.
De grote winnaar van de avond was Menges Schoonmaak. Het team hield de concurrentie achter zich en mocht de felbegeerde wisselbeker in ontvangst nemen.
Daarmee kwam een spannende en sportieve editie van de Nunspeetse zomeravondcompetitie feestelijk ten einde. De organisatie kan terugkijken op een geslaagd toernooi, waarin sport, onderlinge strijd en gezelligheid opnieuw hand in hand gingen.
Competitie-uitslag:
1. Menges Schoonmaak
2. VDB schildersbedrijf
3. Dutch Pub de Zaak
4. Middelkoop Bestratingen
5. Snackbar Walk In
6. Danny’s Knipcorner
7. Autobedrijf Wim Prins
Publiekprijs beste speler:
1. Patrick Pluim
genomineerd:
Joep Branse, Patrick van de Dracht, Jardie Niebeek en Mel Mijdema.
Topscoorder:
1. Joep Branse 8
2. Patrick van de Dragt 7
3. Kian Nanninga 6
4. Patrick van de Dragt 6
Scheidsrechters:
Martin van de Brug
Jan Beelen
Peter Beek
Eibert Dijkgraaf
Arnold Rozenboom
Veld-vrijwilligers:
Rik Beelen
Henk Mulder
Ben Vlieger
Organisatie:
Hans van der Kolk
💬 Tip ons!
Heb jij een tip of opmerking?
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899
