Ga naar de inhoud

Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Eljakim Doorneweerd
8-03-2024 7:00


Minder flitsboetes dan in 2022

Foto: Minder flitsboetes dan in 2022
De flitspaal aan de Lorentzstraat in Harderwijk. Foto: Google Streetview
VELUWE RANDMEER – Vorig jaar werden er iets meer dan 52 duizend automobilisten geflitst bij de vaste flitspalen in de regio. In 2022 was dit nog bijna 70 duizend.

De grootste daling is te zien bij de flitspaal in Harderwijk. Gingen hier in 2022 nog 21.215 mensen in overtreding, waren dat er vorig jaar nog maar 12.359. De flitspaal bij de Harderwijkerstraat in Putten is de enige stijger in het rijtje.

Oorzaak daling
De oorzaak van de algehele daling is niet bekend. Dit fenomeen kan mogelijk worden toegeschreven aan de grotere bekendheid van flitspalen bij automobilisten. Een andere verklaring zou kunnen zijn dat mensen meer gebruik maken van apps die waarschuwen voor flitsers.

Bron: CJIB

VRMG  Oldebroek  Elburg  Nunspeet  Harderwijk  Putten  Ermelo  flitsen  boetes 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: [email protected]  of bel 0525- 681899

Oldebroek  Elburg  Nunspeet  Harderwijk  Putten  Ermelo  Nijkerk  Barneveld  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loemedia, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.